Medycyna Estetyczna
zabiegi poprawiające wygląd
Laser Alma Harmony XL
usuwanie tatuaży
bezoperacyjny lifting
trwałe usuwanie owłosienia
zamykanie naczynek

Preparaty do zabiegów z kwasem hialuronowym

JUVÉDERM® ULTRA

Jest to linia wypełniaczy skórnych stworzona na bazie kwasu hialuronowego z lidokainą (miejscowy środek znieczulający). Główną przewagą preparatów JUVÉDERM® ULTRA nad innymi środkami na bazie kwasu hialuronowego jest minimalne odczuwanie bólu, a zatem komfort Pacjenta, wynikający z działania środka znieczulającego.

  • JUVÉDERM® ULTRA 2

ULTRA 2 wyjątkowo plastyczny preparat służący do wypełniania drobnych zmarszczek, w okolicy oczu i bardzo blisko powierzchni skóry.

  • JUVÉDERM® ULTRA 3

ULTRA 3 podstawowy preparat z rodziny Juvederm, służący do wypełniania średnich i głębokich zmarszczek np. bruzd nosowo-wargowych czy linii marionetek.

  • JUVÉDERM® ULTRA 4

ULTRA 4 preparat zapewniający intensywniejszy efekt wypełnienia, stosowany celem usunięcia znaczących zagłębień skóry, a także dokonania korekty ust i powiększenia kości policzkowych.

  • ULTRA SMILE

ULTRA SMILE genialny preparat służący do poprawy konturu i nadania objętości ustom. Dzięki zawartemu w nim środkowi znieczulającemu minimalizuje dyskomfort, który towarzyszy zabiegom dotyczącym korekty ust.

 

 

 

Gdzie stosujemy?

 

 

 

  • JUVÉDERM® ULTRA

Jest to linia wypełniaczy skórnych stworzona na bazie kwasu hialuronowego z lidokainą (miejscowy środek znieczulający). Główną przewagą preparatów JUVÉDERM® ULTRA nad innymi środkami na bazie kwasu hialuronowego jest minimalne odczuwanie bólu, a zatem komfort Pacjenta, wynikający z działania środka znieczulającego.

  • JUVÉDERM® VOLUMA™

JUVÉDERM® VOLUMA™ to preparat zwiększający objętość na bazie kwasu hialuronowego do wstrzykiwania. Zarysowuje kontury i zwiększa objętość podbródka, policzków i kości policzkowych, które stały się zapadnięte lub zbyt szczupłe z powodu utraty wagi lub utraty tłuszczu z twarzy związanej z wiekiem. Efekt liftingu spowodowany stosowaniem JUVÉDERM® VOLUMA™ utrzymuje się do 18 miesięcy.

  • JUVÉDERM® VOLIFT™ – NOWOŚĆ!!!

JUVEDÉRM® VOLIFT® with Lidocaine to najnowszy produkt z rodziny wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Jest on jednocześnie trzecim produktem stworzonym w unikalnej technologii VYCROSS™ JUVEDÉRM® VOLIFT® with Lidocaine opracowano, by odświeżyć wygląd twarzy poprzez delikatne wygładzenie głębokich zmarszczek oraz przywrócenie naturalnie wyglądającego konturu twarzy w jej dolnej części. Umożliwia on uzyskanie harmonijnych i długotrwałych efektów utrzymujących się do 15 miesięcy.

  • JUVÉDERM® VOLBELLA™

JUVÉDERM® VOLBELLA™ with Lidocaine to produkt na bazie kwasu hialuronowego z linii wypełniaczy Juvéderm® opracowany z zastosowaniem technologii VYCROSS™. JUVÉDERM® VOLBELLA™ with Lidocaine delikatnie zwiększa objętość, uszlachetnia kontury, koryguje kształt warg, wygładza pionowe linie i zagłębienia w kącikach ust. To uniwersalny produkt sprawdzający się również w rewitalizacji okolicy oka oraz wypełnieniu drobnych zmarszczek. Po zastosowaniu JUVÉDERM® VOLBELLA™ with Lidocaine efekty utrzymują się do 12 miesięcy

  • Emervel Lips

Emervel to marka wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego koncernu Galderma. Linia wypełniczy Emervel pozwala na przeprowadzenie szerokiej gamy zabiegów estetycznych począwszy od usunięcia powierzchownych zmarszczek preparatem Emervel Touch, korekty kształtu ust preparatem Emervel Lips a także głębszych zabiegów wolumetrycznych z preparatem Emervel Volume.


RadiesseTM – nowy zabieg na bazie hydroksyapatytu wapnia

Radiesse to jeden z najbardziej oryginalnych preparatów wypełniających zmarszczki, który oprócz działania wypełniającego, służy do modelowania konturu twarzy. Zwiększa gęstość skóry, poprawia jej strukturę, jednak bez nadmiernego dodawania objętości.

Efekty po zabiegu są natychmiastowe i utrzymują się zazwyczaj ponad rok, a u wielu pacjentów dłużej. Głównym składnikiem preparatu jest hydroksyapatyt wapnia o unikalnym i opatentowanym składzie, identyczny z tym, jaki występuje w ludzkich kościach i zębach. To gwarantuje pełne bezpieczeństwo zabiegu.

Podwójny efekt działania Radiesse

Dzięki specjalnemu nośnikowi żelowemu możliwy jest natychmiastowy efekt wypełnienia, widoczny tuż po zabiegu. Z czasem (około 4 miesiące) żel zostaje pochłonięty przez makrofagi i znika, ale jego miejsce zajmuje nowy kolagen wyprodukowany przez fibroblasty. Produkcja nowego kolagenu odbywa się wokół mikrocząsteczek hydroksyapatytu wapnia, które tworzą w tkankach „rusztowanie” i są swoistym czynnikiem stymulującym produkcję włókien kolagenowych. Dzięki temu skóra naturalnie się odmładza, staje się grubsza i bardziej elastyczna.

Jak stosować

Radiesse może być stosowany do wypełnienia umiarkowanych i głębokich bruzd nosowo-wargowych, bródkowo-wargowych, obszarów jarzmowych oraz poprawy kształtu i konturu twarzy, w tym także nosa. Radiesse stosuje się również do odmładzania grzbietowej powierzchni rąk, bowiem dłonie podobnie jak twarz zdradzają upływ czasu. Na ich zewnętrznej stronie coraz wyraźniej odznaczają się naczynia i kości. Utraconą objętość można odzyskać dzięki zabiegowi z Radiesse.

Decydując się na zabieg, nie ma potrzeby wykonywania testów antyalergicznych, preparat nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Radiesse jest w 100% biokompatybilny tj. wchłania się sposób naturalny.

 

Znajdź nas na Facebook
Facebook