Laser frakcyjny ablacyjny CO2

MedArt® to laser frakcyjny CO2 przeznaczony do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Jest to najskuteczniejsza metoda walki z problemami skóry całego ciała. Stanowi najbardziej efektywne i wszechstronne urządzenie laserowe. Szeroki zakres zastosowań lasera obejmuje:

 

Odmładzanie skóry

Poprzez kontrolowane uszkodzenie skóry podczas zabiegu oddziałujemy na głębsze warstwy skóry właściwej, tym samym wpływamy na przebudowę jej struktury. Głównie oddziałujemy na kolagen znajdujący się w skórze właściwej. Stare komórki są zastępowane nowymi. Efektem regeneracji tkanek jest wyraźne ujędrnienie skóry i pozbycie się drobnych zmarszczek. Zabieg może być wykonywany na dowolnej partii ciała włączając w to powieki, brzuch czy grzbiety rąk.

Usuwanie blizn: potrądzikowych, pooperacyjnych, pooparzeniowych

Blizny powstałe na skutek trądziku, oparzenia lub po zabiegach chirurgicznych to uszkodzona skóra właściwa zastąpiona przez tkankę włóknistą. Dzięki technologii frakcyjnego uszkodzenia tkanek blizny możliwe jest jej ponowne, prawidłowe zregenerowanie. Początkowo blizna staje się bardziej miękka, natomiast przy kolejnych zabiegach wyraźnie spłyca się i zmienia kolor, aż do praktycznie całkowitego usunięcia zmienionej tkanki. Bardzo dobre efekty terapeutyczne przynosi połączenie technologii laserowej i osocza bogatopłytkowego w redukcji blizn.

Usuwanie rozstępów

Powstające najczęściej po ciąży lub dużych wahaniach masy ciała linie, które początkowo są koloru czerwonego następnie zmieniają kolor na srebrnobiały to rozstępy. Są to uszkodzone włókna kolagenu i elastyny. Aby zmniejszyć ich widoczność skóra musi być ponownie w kontrolowany sposób uszkodzona, aby tym samym doprowadzić do jej prawidłowej regeneracji. Do serii zabiegów z użyciem lasera CO2 w celu polepszenia efektów terapii redukcji rostępów można użyć osocza bogatopłytkowego.

Usuwanie zmian skórnych: brodawki, włókniaki.

Zmiany takie jak: brodawki, włókniaki usuwane za pomocą lasera to szybka i praktycznie bezbolesna metoda pozbycia się niechcianych zmian widocznych na skórze. Miejsce po usunięciu zmiany goi się z wytworzeniem strupka.

 

Wskazania:

  • wiotkość skóry, utrata elastyczności
  • drobne zmarszczki również wokół ust, oczu i na powiekach
  • nie równy koloryt skóry, poszerzone pory
  • blizny
  • rozstępy
  • zmiany skórne: brodawki, włókniaki

 

Cennik

Twarz (razem z powiekami) 1200 zł
Szyja 800 zł
Dekolt 900 zł
Twarz + Szyja 1600 zł
Twarz + Szyja + Dekolt 2000 zł
Oczy 600 zł
Czoło 700 zł
Dłonie 500 zł
Blizny i rozstępy (cena uzależniona od powierzchni) od 500 zł
Usuwanie brodawek, włókniaków 100 zł / 1 usunięta zmiana

 

Przy zakupie 3 zabiegów rabat w wysokości 20%