Medycyna Estetyczna
zabiegi poprawiające wygląd
Laser Alma Harmony XL
usuwanie tatuaży
bezoperacyjny lifting
trwałe usuwanie owłosienia
zamykanie naczynek

Serdecznie witam na mojej stronie internetowej.

Współczesna medycyna estetyczna ma na celu zarówno poprawę wyglądu Pacjenta, jak i jego samopoczucia i komfortu życia. Zaawansowane technologie medyczne dają dziś możliwość redukcji widocznych niedoskonałości oraz modelowania wybranych partii ciała. Dzięki temu każdy z nas może czuć się dobrze we własnej skórze. Coraz większą popularnością cieszą się zabiegi lipolizy, likwidacji zmarszczek za pomocą botoksu lub kwasu hialuronowego oraz powiększania ust. Sprawą priorytetową jest przeprowadzanie zabiegów estetycznych przez wykwalifikowanych lekarzy i w odpowiednich warunkach.

Tytuł zawodowy lekarza medycyny uzyskałem na Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie, zaś praktykę kontynuuję nie tylko w prywatnym gabinecie, lecz także jako pracownik Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego na oddziale Anestezjologii, Intensywnej Terapii i Zatruć. Cały czas staram się podnosić swoje kwalifikacje, by zapewnić moim Pacjentom największą efektywność i komfort zabiegów. Posiadam również liczne certyfikaty z zakresu medycyny estetycznej, wystawione przez uznane centra szkoleniowe.

Z poważaniem lek. med. Krzysztof Marosz

 

Certyfikaty

Medycyna estetyczna jest wciąż intensywnie rozwijającą się dyscypliną, dlatego od specjalizujących się w niej lekarzy wymaga ciągłego poszerzania wiedzy i kompetencji. Ponieważ praca nad doskonaleniem wykorzystywanych w gabinetach technik jest moją pasją, zawsze z przyjemnością odkrywam nowe informacje, aby zastosować je we własnej praktyce. W poniższej zakładce znajdziecie Państwo galerię obrazów przedstawiających certyfikaty uzyskane na specjalistycznych szkoleniach z zakresu mezoterapii igłowej, zabiegów toksyną botulinową, kwasem hialuronowym i nie tylko.

Znajdź nas na Facebook
Facebook