Medycyna estetyczna

Mezoterapia

Mezoterapia w medycynie estetycznej

Co to jest mezoterapia?

Mezoterapia jest zabiegiem polegającym na wstrzykiwaniu śródskórnym niewielkiej ilości substancji aktywnych. Substancjami najczęściej wykorzystywanymi w mezoterapii są związki: znieczulające miejscowo, lipotyczne, witaminy, aminokwasy, minerały i wyciągi roślinne.
Mezoterapia jest doskonałą metodą profilaktyczną, służącą zatrzymywaniu postępowania procesu powstawania zmarszczek w wyniku starzenia się skóry. Nowością w medycynie estetycznej jest mezoterapia biomimetyczna, która skutkuje nie tylko odmłodzeniem skóry, lecz stosowana jest także w celu likwidacji trwałych zmarszczek, cellulitu i przebarwień skóry. Dostarczane wprost do skóry właściwej peptydy stymulują naturalne procesy regeneracyjne i zatrzymują działanie wolnych rodników.


Dermaheal

Mezoterapia peptydowa biomimetyczna Dermaheal

Produkty Dermaheal to specjalna linia wykorzystująca zawansowaną biotechnologię. Wyjątkowa kombinacja niezwykle dużej liczby składników aktywnych (m. in. czynniki wzrostu i białka biomimetyczne) daje niepowtarzalny efekt odnowy skóry przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Wykorzystywana jest również w terapii wypadania włosów.

Gamę produktów do mezoterapii Dermaheal tworzy 5 bezpiecznych preparatów.

Peptydy biomimetyczne

peptydy_biomimetycznePeptydy biomimetyczne należą do najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej. Są to krótkie łańcuchy aminokwasów identyczne z czynnikami wzrostu naturalnie występującymi w skórze, lecz uzyskiwane syntetycznie. Jako pierwszy badań nad peptydami podjął się niemiecki biolog prof. Gunter Blobel. W 1999 roku naukowiec otrzymał Nagrodę Nobla za dokonania w pracy nad mechanizmem i identyfikacją sygnałów kierujących transportem oraz lokalizacją białek w komórkach.

Gama produktów do mezoterapii Dermaheal to 5 skutecznych i bezpiecznych preparatów.


Cennik

Mezoterapia twarzy, szyi, dekoltu i dłoni***

Nazwa zabiegu Cena
twarz 300 – 350 zł
twarz, szyja 400 – 500 zł
twarz, szyja, dekolt 500 – 600 zł
mezoterapia skóry owłosionej głowy – HairCare 350 zł
mezoterapia cellulitu – CelluCare – (5ml) 350 zł
mezoterapia cellulitu – Dermaheal LL – (5ml) 350 zł
*** cena w zależności od rodzaju podanego preparatu. Preparaty dostosowywane indywidualnie do każdego pacjenta. Stosowane preparaty: Dermaheal, CytoCare, Ialest, StretchCare, Skin R, Skin C