Medycyna estetyczna

Osocze

Osocze bogatopłytkowe, czyli wampirzy lifting

Zabieg o nieco groźnie brzmiącej nazwie – wampirzy lifting to nowa metoda walki ze zmarszczkami, która bazuje na naturalnych zdolnościach ludzkiego organizmu do samoregeneracji. Już przed dziesięcioma laty osocze bogatopłytkowe zaczęto wykorzystywać w chirurgii rekonstrukcyjnej, ortopedii, stomatologii oraz w celu przyspieszenia i poprawienia procesu gojenia ran. Wykorzystywane do wampirzego liftingu osocze bogatopłytkowe pozyskiwane jest z własnej krwi Pacjenta. Aplikacja osocza w okolicach twarzy, szyi i dekoltu stymuluje regenerację skóry, dzięki czemu jest ona właściwie nawilżona i wygląda młodziej.

Efekty widoczne po zabiegu:

  • Wygładzenie zmarszczek i bruzd poprzez stymulację komórek skóry
  • Poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry
  • Lwia zmarszczka
  • Poprawa ukrwienia, dotlenienia i nawilżenia skóry
  • Pobudzenie regeneracji cebulek włosów u pacjentów z łysieniem typu męskiego

Na czym polega zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego?

Przystępując do zabiegu wampirzego liftingu najpierw należy pobrać do specjalnych próbek ok. 20 ml krwi Pacjenta. Następnie za sprawą wirowania probówek oddzielamy bogate w płytki osocze od pozostałych składników krwi. Uzyskane osocze wstrzykujemy Pacjentowi podskórnie za pomocą niewielkich nakłuć.

Niezwykła trwałość efektów zabiegu z osoczem bogatopłytkowym spowodowana jest intensywną stymulacją organizmu do samoregeneracji. Aby osiągnąć najlepsze rezultaty zaleca się wykonanie serii trzech zabiegów w odstępach miesięcznych. Przewaga wampirzego liftingu nad innymi zabiegami medycyny estetycznej wynika z faktu całkowitego wykluczenia ewentualności pojawienia się reakcji alergicznej lub jakichkolwiek objawów nietolerancji.

Osocze bogatopłytkowe – cennik

Nazwa zabiegu Cena
mezoterapia twarzy, szyi 850 zł
mezoterapia twarzy, szyi, dekoltu, dłoni 1200 zł
leczenie wypadania włosów 850 zł