Zamykanie naczynek

Przedstawiamy skuteczną metodę zwalczania pękających naczyń światłem lasera. W Gabinecie Medycyny Estetycznej dr. Krzysztofa Marosza w Szczecinie dysponujemy głowicą laserową nowej generacji, wyposażoną w system chłodzenia, co zwiększa komfort pacjenta w trakcie przeprowadzania zabiegu.

Na czym polega laserowe zamykanie naczynek?

Laser wykorzystuje zjawisko fototermolizy. Fale świetlne lasera przenikają pod skórę, gdzie zostają pochłonięte przez barwnik krwi – hemoglobinę. Powstające w procesie ciepło prowadzi do rozpadu pękniętego naczynka i odparowania nagromadzonej w nim krwi. Uszkodzone naczynko zostaje wkrótce wchłonięte przez organizm. Widoczny przez skórę „pajączek” znika praktycznie od razu. Laser działa tak precyzyjnie, że nie uszkadza sąsiednich tkanek. Dzięki temu usuwanie naczynek jest skuteczne i bezpieczne. Sam zabieg nie jest bolesny, a impulsy świetlne mogą być odczuwane przez pacjenta jako pieczenie lub lekkie szczypanie.

Po zabiegu

Podczas usuwania naczynek metodą laserową nie dochodzi do uszkodzenia zewnętrznej warstwy naskórka, więc zabieg nie powoduje konieczności rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona i obrzęknięta. Taki stan utrzymuje się do dwóch dni. W przypadku rozległej sieci popękanych naczynek może zaistnieć konieczność powtórzenia zabiegu.

Cennik

Zamykanie rozszerzonych naczyń krwionośnych Alma Harmony XL Dye-Vl
Pojedyncze naczynko 80 zł
Czoło 200-300 zł
Policzki 300-400 zł
Nos 250 zł
Warga górna 150 zł
Broda 200 zł
Szyja 300-500 zł
Dekolt 500 zł

Przy zakupie 4 zabiegów rabat w wysokości 30%