O nas

Gabinety Medycyny Estetycznej i Kosmetologii MAROSZ

to połączenie naszych zawodów i pasji. Salon prowadzimy rodzinnie, wzajemnie się wspierając i uzupełniając. Dlatego też w naszej ofercie znajdą Państwo zarówno szeroką gamę zabiegów z zakresu kosmetologii i jak i medycyny estetycznej. Nasze wieloletnie doświadczenie idzie w parze z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu i produktów najlepszych producentów w branży kosmetycznej. Zapraszamy do naszego komfortowo wyposażonego gabinetu przy ul. Kazimierskiej 2G/2 w Szczecinie, gdzie zaznają Państwo zasłużonego relaksu, podczas kiedy my zadbamy o Państwa zdrowie, urodę i regenerację. 

 

Krzysztof i Agnieszka Marosz


Krzysztof Marosz – lekarz medycyny

Tytuł zawodowy lekarza medycyny uzyskałem na Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie, zaś praktykę kontynuuję zarówno w prywatnym gabinecie, jak i w Centrum Medycznym Dobra jako specjalista anestezjologii i intensywnej terapii. Od wielu lat moją pasją jest medycyna estetyczna. Wiem, jak ważny jest komfort zabiegów i wysoka jakość terapii estetycznych, dlatego teżstale podnoszę swoje kwalifikacje. Specjalizuję się w nowoczesnych zabiegach, które przede wszystkimpodkreślają i wydobywają naturalne piękno, zarówno kobiet jak i mężczyzn. 

Zapraszam do zapoznania się z:

GALERIĄ ZDOBYTYCH CERTYFIKATÓW I DYPLOMÓW

 

Agnieszka Marosz – kosmetolog

Tytuł magistra biotechnologii uzyskałam na Uniwersytecie w Szczecinie, a licencjat kosmetologii w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Od ponad 10 lat swoje wykształcenie rozszerzam o kolejne kursy z zakresu kosmetyki i kosmetologii. Jako doświadczona kosmetolog doradzam jak zatroszczyć się o zdrowie i kompleksową pielęgnację skóry całego ciała, zarówno Pań jak i Panów. Stosuję nowoczesne technologie, takie jak: Ultraformer, Aqua Pure, Vivace, Dermapen; a także wysokiej jakości kosmetyki do zabiegów pielęgnacyjnych i peelingujących.

Zapraszam do zapoznania się z:

GALERIĄ ZDOBYTYCH CERTYFIKATÓW I DYPLOMÓW

 

© 2022 DrMarosz.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt graficzny i realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin